NABÍZÍME PRODEJ A SERVIS VOZŮ A KARAVANŮ TĚCHTO ZNAČEK

Značka Knaus je jedna z nejstarších německých značek, která vyrábí obytné automobily, obytné přívěsy a obytné vestavby. Výrobce Knaus patří do společnosti Knaus-Tabbert-Group, která v posledních letech neustále zvedá svou produkci obytných vozidel na evropském i mimoevropském trhu. Obytné automobily i obytné přívěsy značky Knaus jsou prezentovány jako střední a vyšší třída a tomu odpovídají i používané nejmodernější technologie, stejně jako základní komponenty. Společnost Knaus-Tabbert má vlastní vývojové středisko a proto se technologie, v závislosti na vývoji, průběžně inovují. Obytné automobily i obytné přívěsy značky Knaus si zachovávají velmi dobrou pozici mezi zákazníky, neboť je tu vždy záruka kvalitního zpracování a spolehlivosti. Zákazník má tak jistotu, že ve vozech Knaus prožije příjemnou a bezstarostnou dovolenou.

Weinsberg je dlouholetý německý výrobce obytných vozů, karavanů i obytných vestaveb – dodávek. Značka patří do konsorcia Knaus Tabbert Group, který v posledních letech skokově zvedá své prodeje obytných vozidel na Evropském trhu. V minulosti Weinsberg vyráběl i integrované vozy které jsou však v současné době prodávány pod logem Knaus. Značka Weinsberg se soustřeďuje na střední třídu obytných vozidel a nižší cenovou skupinu. Výrobce využívá nejnovějších technologií skupiny Knaus Tabbert, svá obytná vozidla vyrábí ve třech moderních závodech za použití špičkových NC strojů a moderních výrobních technologií. Záruka na těsnost nástavby je 5 let při pravidelných ročních prohlídkách. Weinsberg je jedna z nejprodávanějších značek na českém trhu, ale vozy se prodávají i v Japonsku, Jižní Koreji, Izraeli a dalších mimoevropských zemích.

Německý výrobce obytných vozů s vysokou kvalitou zpracování patřící do konsorcia Erwin Hymer Group. Značka využívá zkušenosti, technologie i komponenty vycházející z více než padesátiletých zkušeností z výroby obytných vozidel Hymer. Jedná se o vyšší střední třídu obytných vozů s oblíbenými půdorysy na osvědčených podvozcích Fiat Ducato. Značka nabízí vozy již od 6 m délky až po rodinné alkovnové modely pro 6 osob na spaní i jízdu s celkovou délkou 7,3 m. Velmi oblíbeným modelem je pak varianta s předním stahovacím lůžkem v několika provedeních a různých délkách pro 2 až 5 osob na jízdu.


Fendt Caravan je jeden z nejstarších a nějvětších německých výrobců obytných přívěsů. Karavany této značky jsou dodávány vždy v nejvyšší kvalitě nejen zpracování, ale i komponentů a nábytku. Jak vnitřní, tak i vnější design je na špičkové úrovni. Díky těmto atributům jsou obytné přívěsy Fendt nejprodávanější značkou v Evropě. Snahou výrobce je rozšířit výrobu a uspokojit tak maximální množství zákazníků. Obytné přívěsy této značky jsou ale oblíbeny i v jiných zemích, jako např. Jižní Korea, Austrálie, Čína nebo Izrael a tím jsou požadavky na výrobu stále větší. Pokud si koupíte karavan značky Fendt a budete se o něj řádně starat, bude Vám určitě sloužit mnoho let. Značka Fendt letos opět obsadila první tři místa v kategorii obytných přívěsů za inovativní modely – techologii zpracování, celkovou kvalitu produktů a design.

Výrobce malých kompaktních a lehkých přívěsů z Dánska. Možná variabilita výbavy karavanů včetně barevných možností venkovního designu. Na přání možno zajistit i další požadovanou technickou výbavu či doplňky. Karavany jsou v modelu 2018 dodávány ve dvou modelových řadách: klasický karavan Traveller a terénní provedení Ranger. Jediný karavan který je určen do tvrdého terénu a na expedice je pak Hero Ranger. Hero Camper jsou výjimečné obytné přívěsy za výbornou cenu. Další individuální výbavu na míru Vám zajistíme u našich techniků!

Vývoj kabe je charakterizován vizí, novými myšlenkami a schopností realizovat je. Ambice maximálně v karavanu zpříjemnit čas vedla k řadě jedinečných řešení – v neposlední řadě v oblastech důležitých funkcí, jako je vytápění a větrání. Kabe je již půl století v čele vývoje karavanů – jedinečný systém podlahového vytápění a vlastní plastové trámy s nalisovanými vzduchovými kanály jsou jen některé z vynálezů, čekající na udělení patentu. Optimalizovaný ventilační systém variovent je patentovaným řešením, které v žádném jiném karavanu nenajdete. S pomocí kvalifikovaných a specializovaných techniků dokáží každý rok postavit kolem 850 obytných automobilů v továrně o rozloze 12 000m2, která se stále nachází ve švédském Smålandu. Pokud sečtete veškeré standardní vybavení zahrnuté v ceně, získáte za své peníze mnohem více!

Jako značka skupiny Erwin Hymer Group se Etrusco v malebném Toskánsku zaměřuje na kvalitu a služby. Návrháři a technici se spoléhají na vysoce kvalitní materiály. S dlouholetými zkušenostmi v cestování, zpracování a designu přinášejí formu a funkci společnému jmenovateli. Etrusco řídí rovnováhu mezi vysokou kvalitou a spravedlivými cenami. Karavaning se neustále snaží posouvat na další úroveň. Buďte svobodní a spontánní s Etruscem. Zažijte jedinečné dobrodružství. Stačí nastoupit a odjet směrem ke Slunci. Když se láska k designu setká s italskou vášní – je to Etrusco. 

Bravia mobil je rodinná společnost založena v roce 2005 na základně 30leté úspěšné výroby nábytku. Zásady kvality, prostornosti, praktičnosti a pohodlí spojili propojením se dřevem a přírodou. Poslání je předělat spolehlivá vozidla renomovaných značek do špičkových obytných automobilů Bravia – navržených, plánovaných a vyrobených s ohledem na potřeby uživatelů.
,,To, co nás tlačí vpřed, je rodinná energie. To, co nás pohání, je vášeň pro design a vytváření výjimečných moderních řešení, která jsou instalována do každého obytného automobilu Bravia se smyslem pro estetiku a pohodlí.“

Společnost Tabbert se vždy spoléhala na inovace a moderní technologie, které usnadňují cestování s karavanem. Snaží se držet krok a využívat nejmodernější technologie, aby Vaše dovolená byla bezstarostná a příjemná. Tabbert poskytuje záruku těsnosti nástavby na 10 let. Záruka je podmíněna každoroční kontrolou u autorizovaného prodejce.
Všechny karavany Tabbert se vyznačují charakteristickým dynamickým, elegantním a někdy i extravagandním designem. Jejich osobité linie jsou ztělesněním moderního karavanu. Patentovaná konstrukce střechy je použita u všech modelů Tabbert. Největší předností 58 mm silné střechy je zvuková a tepelná izolace. Při dešti nebo krupobití bylo dosaženo snížení hluku až o 9 decibel, což zajistí klidný a nerušený spánek. Jedinečná konstrukce střechy a 47 mm silná podlaha zajišťuje komfortní kempování i v zimě. Díky těmto přednostem se interiér mnohem dříve prohřeje a v teplých letních dnech naopak udržuje dlouhou dobu příjemnou vnitřní teplotu.
I dnes můžete na silnici potkat karavan Tabbert starý několik desítek let. To je důsledek špičkové konstrukce spojení podvozku a nástavby. Karavany jsou testovány na nejnáročnějších zkušebních tratích, při vysokých i nízkých teplotách, při vysokých rychlostech a na několika simulátorech. Životnost karavanů je stanovena minimálně na 60 let a po celou tuto dobu Vám náš karavan zajistí mnoho krásných a klidných dovolených.
Všechny karavany jsou standardně vybaveny elektronickou stabilizací podvozku s automatickým snímačem pohybu a stability karavanu. Tímto systémem je zajištěn maximální jízdní komfort. Nový prémiový brzdový systém AL-KO AAA nabízí kratší brzdnou dráhu a zvyšuje tak bezpečnost provozu.

Přejít nahoru
Scroll to Top